Przewodnicząca Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Marcelina Maciąg

Akademeia High School w Warszawie

Okręg 1

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Krzysztof Ryński

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie

Okręg 1

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Jakub Sokołowski

XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszawie

Okręg 1

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Piotr Szostak

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Okręg 1

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Amelia Trzaskowska

Szkoła Podstawowa "Strumienie" w Józefowie

Okręg 1

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Wiktoria Kieszkowska

CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

Okręg 2

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Ignacy Krawczyk

XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

Okręg 2

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Oliwia Nawrot

XVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempolowskiej

Okręg 2

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Natalia Niziołek

I Liceum w Chmurze

Okręg 2

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Klaudia Jelonek

XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy

Okręg 3

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Alicja Kacprowicz

Sp 215 im. Piotra Wysockiego

Okręg 3

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Milena Kobus

CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

Okręg 3

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Nadiia Polchaninova

LXXV Liceum im. Jana Sobieskiego w Warszawie

Okręg 3

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Julia Prus

XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie

Okręg 3

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Aleksander Gawryś

I Liceum w Chmurze

Okręg 4

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Julia Górska

I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Miłosz Krysztofiak

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Trębkach

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Piotr Mistrzak

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Max Młynarczyk

Liceum Ogólnokształcące Im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Bartłomiej Osiecki

I LO CN-B Feniks im.Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Mateusz Pawlikowski

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów w Warszawie

Okręg 4

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Michał Sobiech

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie

Okręg 4

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Martyna Wiśniewska

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Okręg 4

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Andżelika Cibor

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Okręg 5

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Ernest Dziuba

XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie

Okręg 5

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Zofia Kocewiak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku Dużym

Okręg 5

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Karol Lewandowski

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu

Okręg 5

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Bartłomiej Potrzebowski

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu

Okręg 5

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Kamila Wnuk

psp Jana Pawła 2 w Belsku Dużym

Okręg 5

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Dawid Boruc

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grębkowie

Okręg 6

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Kacper Broniszewski

Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte

Okręg 6

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Łukasz Kalinowski

Liceum Ogólnokształcące imienia Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim

Okręg 6

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Oliwia Kotowska

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Warszawie

Okręg 6

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Yana Kruk

Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie

Okręg 6

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Natalia Magryta

I Liceum w Chmurze

Okręg 6

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Maja Rygało

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II / Liceum Ogólnokształcące w Markach

Okręg 6

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Anna Szyller

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida

Okręg 6

Wiceprzewodniczący Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Jan Bęczkowski

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Milanówku

Okręg 7

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Maria Gawęda

The British School of Warsaw

Okręg 7

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Izabella Grajda

Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie

Okręg 7

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Maciej Kotala

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Nadarzynie

Okręg 7

Wizerunek kandydata na radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Jan Kozłowski

IX LO im. Klemetyny Hoffmanowej w Warszawie

Okręg 7

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Filip Małek

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Milanówku

Okręg 7

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Wiktor Michalski

Szkoła podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie Jeziornie

Okręg 7

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Józef Pietrala

LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry w Warszawie

Okręg 7

Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Mateusz Pietrzak

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

Okręg 7

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Weronika Wareluk

I Liceum im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie

Okręg 7

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Gabriela Zakrzewska

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

Okręg 7


Nie znaleziono radnych
spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.